Chateau Joinin 2016, Bordeaux A.O.C.

Francie, Bordeaux, Chateau Joinin

95% Merlot
5% Cabernet Franc
Šat vína krášlí zářivá, tmavě rubínová barva, s jemnými nafialovělými odstíny na hladině. Lesk je vysoký a viskozita je bohatá. Přímý aromatický výraz – vůni vína – dominují tóny tmavého peckovitého ovoce a černého lesního ovoce, doprovázené notami džemu z černé třešně a z přezrálé borůvky. Chuť vína je sametové vláčná, hedvábná, současně svěže ovocná, ve finále harmonická, podmanivá a dlouze trvající. Ústní aroma charakterizují noty černého ovoce.
Bude příjemným společníkem hovězího tatarského bifteku, pečeného rostbífu, grilované jehněčí kotletky a středně vyzrálého sýru s bílou plísní na povrchu.

260 Kč

včetně DPH
Skladem 15 ks
Osobní odběr už následující pracovní den v Praze na prodejně. Kurýrem po Praze do 1 pracovního dne a mimo Prahu do 2 pracovních dnů u vás.
Více o dopravě

Francie, Bordeaux, Chateau Joinin

95% Merlot
5% Cabernet Franc
Šat vína krášlí zářivá, tmavě rubínová barva, s jemnými nafialovělými odstíny na hladině. Lesk je vysoký a viskozita je bohatá. Přímý aromatický výraz – vůni vína – dominují tóny tmavého peckovitého ovoce a černého lesního ovoce, doprovázené notami džemu z černé třešně a z přezrálé borůvky. Chuť vína je sametové vláčná, hedvábná, současně svěže ovocná, ve finále harmonická, podmanivá a dlouze trvající. Ústní aroma charakterizují noty černého ovoce.
Bude příjemným společníkem hovězího tatarského bifteku, pečeného rostbífu, grilované jehněčí kotletky a středně vyzrálého sýru s bílou plísní na povrchu.

Parametry

ZeměFrancie
OblastBordeaux AOC
VinařstvíChateau Joinin
Archivace3 - 5 let
Ročník2016
Obsah0,75 l

Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje
náš obchod
(z 76 recenzí).
Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

"jsem stoura, ale zatim jsem nic nenasel ;)"

Ověřeno zákazníky před 1 rokem

"naprosto profesionalni pristup a velmi rychle zpracovani objednavky!"

"Rychlost a surové doručení"

"Rychlé dodání"

"rychlé vyřízení objednávky zajímavá nabídka"

"Přijemné jednání, rychlé dodání"

"nakupoval jsem opakovane a opakovane a jsem velmi spokojen"

Ověřeno zákazníky před 11 měsíci

"Rychlé vyřízení objednávky Výhodné slevy u 6 lahví"

Ověřeno zákazníky před 12 měsíci

"Nemohu si stěžovat, objednával jsem poprvé. Jinak rychlé jednání."

Ověřeno zákazníky před 12 měsíci

"Dobrá selekce excelentních vín."

Ověřeno zákazníky před 11 měsíci

Další informace

Historie: V roce 1929 se stává majitelem Château Pipeau - Saint Emilion Grand Cru – pan Georges Mestreguilhem. Jeho syn, Pierre, viniční usedlost úspěšně obhospodařuje a dále rozvíjí, zachovávaje rodinného ducha, tradici a rigorózní přístup k práci na vinohradě i ve výrobním sklepě. Následující generace v rodinné tradici pokračují a pracují na zvyšování kvality
produkovaných vín. Rodina se rozšiřuje a v roce 1989 začíná obhospodařovat Château JOININ, další viniční zámek. Ten se nachází poblíž lokality Rauzan, ve viničním kraji Entre-Deux-Mers, na levém břehu řeky Dordogne.
V současnosti Brigitte a Richard Mestreguilhem produkují toto lahodné červené víno v appellaci Bordeaux, účastníce se aktivně všech prací jak na vinohradě, tak při zpracování hroznů.

Château Joinin, vynikajícího ročníku 2015, je sceleno z 95% z odrůdy Merlot a z 5% z odrůdy Cabernet Franc. Stáří vinohradu je v průměru 25 let a půdní skladbu tvoří jíly a vápenec z mořských usazenin.

Vše skladem
doručení do 24 hodin
Doprava ZDARMA
při nákupu nad 3000 Kč
Možnost osobního
odběru
Zboží je provázáno
exkluzivitou
Špičková vína od malých
a středních producentů